למה דווקא וייס מתמללים?

לחברת וייס מתמללים ניסיון רב שנים בתמלול משפטי מקצועי ומדויק והכרה של הגופים המשפטיים הבכירים.

בוייס מתמללים תקבלו תצהיר משפטי חתום ומסודר קביל על ידי בתי המשפט כחוק 

לוייס מתמללים צוות מתמללים מומחים, מקצועיים ומדויקים המתמחים בתמלול של כל סוגי ההקלטות. 

צריכים תמלול משפטי מקצועי?
צרו קשר ותקבלו את התמלול המקצועי והמדויק ביותר

תמלול משפטי

מהו תמלול משפטי?

תמלול משפטי נדרש בהליך משפטי בו נדרשים להציג הקלטות כראיות.
ההקלטות נדרשות לעבור תמלול מקצועי ע"י חברה שמתמחה בנושא , מוכרת ע"י הגופים המשפטיים ועובדת עשרות שנים בתחום, כדוגמאת וייס מתמללים.
תמלול משפטי צריך להתבצע רק ע"י מומחים מהסיבה הפשוטה,
התמלול הוא ראיה בבית המשפט, מילה או פסיק לא במקום יכולים לפסול את התמלול.
לכן, יש צורך לבצע את התמלול בחברה בעל נסיון ארוך שנים ורב לקוחות.
לחברת וייס מתמללים ניסיון רב שנים בתמלול משפטי,
ומתמללים מומחים בתמלול משפטי מדוייק ומקצועי הקביל בבית המשפט.

הגשת תצהיר חתום
קביל לבית המשפט

כל תמלול משפטי שמוגש לבית המשפט חייב להיות מלווה בתצהיר חתום, בוייס מתמללים מגישים בשבילכם תצהיר חתום ע"י מומחה. ללא תצהיר חתום התמלול לא קביל בבית המשפט.
בוייס מתמללים מומחים להגשת תצהירים חתומים בצירוף לתמלולים, תצהיר שלא מוגש כמו שצריך עלול לפסול את התמלול. בוייס מתמללים ניסיון של שנים בהגשת תצהירים חתומים ללקוחות החברה.

תצהיר הינו מסמך בו מצוין שמו של המתמלל, פירוט ניסיונו המקצועי, והצהרה של המתמלל כחוות דעת מומחה על דיוק ונכונות תמלול ההקלטה ובדבר ידיעתו לעניין החוק הפלילי בדבר עדות שקר.  

התצהיר כמוהו כמתן עדות ויכול להחליף את הצורך בנוכחות של המתמלל בבית המשפט, וחובה לנסחו בהתאם לכללי הדין של פקודת הראיות החולשת על העניין.

ללא תצהיר חתום המוגש בניסוח כפי כללי הדין התמלול לא קביל בבית משפט, בוויס מתמללים מעניקים את המעטפת המלאה ומגישים תצהיר חתום מנוסח ומדויק הקביל בבית המשפט.
 

צוות מתמללים מומחים

בוייס מתמללים עובדים למעלה מעשר שנים מומחים לתמלול מהשורה הראשונה. כל פסיק, כל אות, כל טונציה, יכולת התמלול של וייס מתמללים מקצועית ומדוייקת, כנדרש לסטנדרטים הגבוהים של תקנות בית המשפט. צוות המתמללים מתמחה בתמלול של כל סוגי ההקלטות. וכשיש צורך בתמלול משפטי פונים לוייס מתמללים.

בוייס מתמללים עובדים כבר למעלה מעשר שנים מומחים לתמלול מהשורה הראשונה.
כל פסיק, כל אות, כל טונציה, יכולת התמלול של וייס מתמללים מקצועית ומדוייקת,כנדרש לסטנדרטים הגבוהים של תקנות בית המשפט. צוות המתמללים מתמחה בתמלול של כל סוגי ההקלטות. וכשיש צורך בתמלול משפטי פונים לוייס מתמללים.

יצירת קשר

כתובת:

טלפון:

Created by